Vynikajúca dostupnosť

Dobre zvolená lokalita môže prispieť k vášmu obchodnému úspechu. Piešťany sú mestom, ktoré je blízko Bratislavy i Viedne, ale zároveň ponúka pohodu a pokoj kúpeľného mesta so všetkými svojimi prednosťami.

  • autom (priame napojenie na diaľnicu D1 v oboch smeroch),
  • vlakom (zastávka rýchlikov na trati Bratislava – Košice)
  • lietadlom (na okraji mesta je medzinárodné letisko s 24 hodinovou prevádzkou)

 predurčuje Piešťany k úspechu. A spolu s Piešťanmi i vás a vašu spoločnosť. 

Lokalita

 

V centre Piešťan, 80 km od Bratislavy (autom po diaľnici do 60 min.) a 160 km od Viedne (autom po diaľnici do 2 hod.) ponúkame na prenájom kancelárske priestory s celkovou výmerou 938,74 m2.

Budova sa nachádza v centre mesta, v bezprostrednej blízkosti pešej zóny, mestského parku i verejného parkoviska. V jej blízkom okolí je pošta, niekoľko komerčných bánk a mestský úrad. Priamo na pešej zóne je množstvo reštaurácií, kde sa rýchlo a pohodlne naobedujete vy i vaši zamestnanci, prípadne tam môžete mať pracovný obed či večeru s vaším obchodným partnerom. A čo nie je dosiahnuteľné pešo, to je v Piešťanoch na skok osobným autom.

Kancelárske priestory v našom meste – to je miesto, kde nájdete pokoj pre vašu prácu, Bratislavu a Viedeň budete mať za rohom a váš klient vám nebude vzdialený, nech sa nachádza kdekoľvek vo svete.